Mnoho bylinek je pro naše zdraví prospěšné, a proto není na škodu si občas dát alespoň dobrý čaj. V naší nabídce máme i kvalitní bio čaje, které jsou pěstovány s ohledem k přírodě a našemu zdraví.

Upevnění zdraví i životního stylu můžete právě díky přírodním potravinovým doplňkům, které máme v nabídce. Vhodné užívání potravinových doplňků a doplňků stravy je přijatelné, jestliže  se cítíte slabí, přepracovaní nebo jestliže dochází ke ztrátám nebo poruše vstřebávání některých nutričních látek.

Máme dlouholeté zkušenosti a rádi vám ochotně poradíme. Jsme odborníci na pravém místě, tak se nebojte zeptat na cokoliv.

Působíme po celé ČR, ale zejména pak v Praze a Praze 9. 

Náš obchod Přírodní Medicína se zabývá prodejem a distribucí přírodních potravinových doplňků, zdravotních přístrojů, esenciálních olejů, bylinkových čajů a to i bio bylinkových čajů, domácích solných jeskyní a jiných doplňků stravy. 

Jsme přímí zástupci výrobce HOFIGAL, firmy s velkou tradicí z roku 1992. Společnost je držitelem několika prestižních mezinárodních ocenění pro kvalitu a účinnost aktivních látek. Byliny se pěstují v nádherné čisté přírodě v podkarpatských Alpách. Každá kultura prochází odbornou kontrolou a management výroby je certifikován  TÜV Thuringen EV, Německo.

Jsme přímí zástupci výrobce lékařských přístrojů  SALIN – Tehno Bionic.

SALIN – Domácí solná jeskyně je unikátní patentovaný přístroj, který oceníte především při léčbě astma, alergie, bronchitida, záněty dutin.  Zvyšuje imunitu dýchacích cest pro děti a dospělé.  Stačí jen zapnout do zásuvky a čerpat ozdravnou sílu solné jeskyně po neomezenou dobu. Přístroj 3v1 slučuje 100% přírodní čističku vzduchu, ionizér a především v domácím prostředí vytvoří klima solné jeskyně.

Díky své kvalitě a účinnosti získala spoustu prestižních ocenění např. zlaté medaile Eureka - Světová výstava vynálezů, výzkumů a nových technologii v Bruselu, nebo Stříbrnou medaili na Mezinárodní výstavě vynálezů Ženeva. Všechny naše přístroje mají CE a deklaraci .

Ramissio - návrat k přírodě, znamená také objevovat zkušenosti a znalosti z nejrůznějších koutů světa. Ramissio vychází z filozofie zdravého životního stylu, pečí o své tělo, vyhýbáním škodlivých potravin, nebo  užíváním přírodních doplňků, nebo  superpotravin na pročistění organismu nebo doplnění chybějících látek na posílení imunity.